Satış sonrası işlemlerinize ait sıkça sorulan soruları ve cevaplarını aşağıda  bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için "Mesafeli  Satış Sözleşmesini" ve "İptal/İade Şartlarını" inceleyebilirsiniz.

 

-  Değişim ve iade şartlarınız  nelerdir?

 

Satın aldığınız ürünler kullanılmadığı, yıkanmadığı  ve tadilat işlemi görmediği takdirde  satış faturası ile birlikte  müşteriye teslim süresi itibariyle en geç 14. gün geri firmamızda olacak şekilde değişim ve iade işlemi  gerçekleştirebilirsiniz.

Faturasıyla birlikte gönderilmeyen ürünlerin iadesi asla gerçekleştirilmez.

Firma olarak bizim sorumluluğumuz 14 gün içinde 1 sefer değişim veya iade opsiyonu kullandırmaktır. 2. işlemler firma inisiyatifinde olup, kullandırılması durumunda kargo masraflarını müşteri öder.

Müşteriye teslim günü itibariyle en geç 14. gün firmamıza iletilmemiş iadelerde kargo masrafları müşteri tarafından ödenir.

 

- Nasıl değişim veya iade yapabilirim ?

 

 

Websitemizden aşağıdaki adımları izleyerek kolayca iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Hesabım > Siparişlerim > Kolay İade > İade Neden, İade Tipi (Değişim/Ücret İadesi) > Kaydet ve Devam Et > Açılan sayfadaki ntoları okuyunuz ve "Kaydet" butonuna bas > İade Kargo Kodu ve Kargo Müşteri Numarasını Al > Kodlarla birlikte kargo firmasına teslim et
1. Hesabım menünüze girin
2. Siparişlerim kısmından ilgili siparişinize tıklayın
3. Kolay iade butonuna basın ve açılan sayfada iade/değişim olacak ürünlerinizi seçin
4. "İade Nedeni" ve "İade Tipi" seçeneklerinden uygun olanları işaretleyin (Eğer değişim olacaksa açıklama kısmına istediğiniz ürünü yazın) ve "Kaydet ve Devam Et" butonuna basın
5. Açılan sayfadaki ntoları okuyunuz ve "Kaydet" butonuna bas
6. İade Kargo Kodu ve Kargo Müşteri Numarasını Al (Sonrasında "İade Taleplerim" kısmından da bulabilirsiniz
7. Kodlarla birlikte kargo firmasına teslim et (Müşteri adı Alp Giray Öz olarak geçmektedir)

 

 

- İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim ?

 

14 gün içindeki ilk Cayma Hakkı (siparişin komple iadesi) kullanımlarında ve değişim taleplerinde kargo ücreti firmamızca karşılanır. 2. işlemler firma inisiyatifinde olup, kullandırılması durumunda kargo masraflarını müşteri öder.

*Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar ücretsiz kargo bedelini sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden sipariş esnasında talep edilmeyen kargo bedeli düşülerek iade gerçekleştirilir.

 

- Değişim yapmak istediğim ürünün bedeni stoklarda  görünmüyor. Ne yapmalıyım ?

 

Değişim işlemleri  için belirli sayıda yedek stok ayrılmaktadır. Ürünün  tükenmiş olması durumunda sizinle iletişime geçilir.

 

-  Değişim veya İade işlemimi nasıl takip edebilirim?

 

Değişim veya iade işlemi için tarafımıza gönderim yaparken gönderim yapmış olduğunuz kargo şirketinden gönderi takip numaranızı talep ediniz.

Gönderiniz tarafımıza ulaştıktan sonra takip eden 7 iş günü içerisinde işleme alınır.

 

İade veya değişim sürecinizde tarafınıza herhangi bir bilgilendirme yapılmaz. Yalnızca işleminizin yapılmasına engel bir durum olması halinde sizinle iletişime geçilir.

 

-  İade işlemi gerçekleştirdiğimde ürün bedeli  tarafıma  ne zaman iade edilir ?

 

Ödemeleriniz güvenlik açısından PayTR sistemi aracılığıyla alındığı gibi ödemelerinizin iadesi aynı şekilde PayTR paneli üzerinden gerçekleştirilir. Ortalama 15 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. Bu  süre bankanıza bağlı olarak  değişebilir.

 

Yukarıdaki yanıtlar  aklınızdaki  soruları yanıtlamıyor ise iletişim numaramız üzerinden  veya  e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
 

-  OUTLET kategorisinden ürün aldım değişim veya iade sağlayabilir miyim ?

 

Onayladığınız Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde de açıkça yazdığı üzere OUTLET kategorimizdeki ürünlerle alakalı iade/değişim opsiyonu bulunmamaktadır.

Buna rağmen geri gönderilen OUTLET ürünler için geliş,gidiş kargo masrafları iade tutarınızdan düşülecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR